Yll Limani dhe Kida, nesër koncert nga shtëpia

Yll Limani dhe Kida, nesër koncert nga shtëpia

Yll Limani së bashku me Kidën nesër do të mbajnë “Home Concert”.

Dyshja do të hyjnë live në Instagramin e Vodafone Albania duke filluar nga ora 21:00.

Lajmin e bëri të ditur vetë Ylli përmes një postimi në profilin e tij.

“Nesër bashkë me @kida veç per ju në Vodafone Home Concert.

Na ndiqni nga ora 21:00 në Instagramin e @vodafonealbania & @juthbyvodafone”, ka shkruar ai.