Connect with us

Xheraldina: Ledri dhe Sara jetojnë me ne, duam të ikin

Latest

Xheraldina: Ledri dhe Sara jetojnë me ne, duam të ikin

Xheraldina dhe Agron Vula, dy prindërit e reperit Ledri Vula ishin të ftuar në “Pardon my French”, në Top Albania Radio ku gjatë intervistës zbuluan shumë për jetën e tyre.

Agroni zbuloi se Ledri dhe Sara jetojnë me ta, por kanë ndërmend të largohen.

 

“Sara dhe Ledri jetojnë me ne, ata do ikin, edhe ne kemi dëshirë që ata të ikin të jenë vetë, t’i çelin rrugën e vetvetes”, tha ai.

A do bëjnë dasmë Ledri dhe Sara?! “I kam thënë të bëjë dy dasma, një për miqtë e një për familjarët”, u përgjigj Agron Vula.

Leave your vote

Continue Reading
You may also like...

More in Latest

To Top

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.