Xhensila me këtë trup, kujt i shkon mendja se është nënë e një fëmije

Xhensila me këtë trup, kujt i shkon mendja se është nënë e një fëmije

Per te nxjerr me te miren e vetes se saj, kengetarja Xhensila Myrtezaj duket se i eshte perkushtuar teresisht palestres.

Ajo ia ka dale me se miri sepse qe prej lindjes se vajzes, kengetarja ushtrohet vazhdimisht per te mbajtur trupin ne forme.

Pasi ka ndare ne InstaStory ,pak minuta me pare nje video nga palestra, Xhensila ka marre vemendjen e te gjitheve.

Na la te gjitheve me goje hapur me format dhe trupin e tonifikuar.

Per pak muaj vogelushja e saj Ajka ben 2 vjec, por dikush qe nuk e njeh do mendonte se Xhensila ende s’ka sjelle ne jete asnje femije.

Ne shpresojme te shohim sa me shume video te tilla te kengetares nga palestra,te cilat na japin goxha motivim, ndersa Xhensila duket e kenaqur me format e saj te palestruara.