“Xhbanja”: Jam joshur prej meshkujve, por nuk jam ngacmuar seksualisht

“Xhbanja”: Jam joshur prej meshkujve, por nuk jam ngacmuar seksualisht

U bë një personazh shumë i pëlqyer i publikut kosovar.

Ajo portretizon një vajzë të fortë malësore që nuk i trembet syri para asgjëje.

E gjithë kjo në saje të rolit të “Xhbanes” në serialin më të shikuar të momentit “O Sa Mirë”.

Rrallë e kemi parë në intervista ngase ajo është shumë e angazhuar e po ashtu edhe nënë e tre fëmijëve.

Këtë javë Arjola Demiri u bë për herë të parë protagoniste e intervistës 60 Sekondëshe për Prive, e nuk iu shpëtoi dot pyetjeve provokative.

Demiri rrëfen nëse është ngacmuar ndonjëherë seksualisht nga dikush dhe se çfarë nuk do bënte asnjëherë në shkëmbim të karrierës.