Wow Nuk do ta besoni -A e dini sa vjeçe është Rejan?

Wow Nuk do ta besoni -A e dini sa vjeçe është Rejan?

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtyypur mbi (Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Wow Nuk do ta besoni -A e dini sa vjeçe është Rejan?Seriali “Hercai” ka arritur rekorde shikueshmërie që nga shfaqja e episodit të parë.Ky serial ka nisur transmetimin në ekranin e televizionit turk ATV, dhe ka arritur rekord gjithandej duke qëndruar në vend të parë si seriali më i ndjekur i momentit në Turqi dhe në disa vende të tjera të Evropës.Dhe rol shumë të rendësishëm në këtë serial ka edhe Ebru Sahin qe njihet për rolin e Rejanit, shkruan meganews.al.

Ebru sahin së fundmi bëri për vete publikum me personazhin Reyyan, ku dhe i dha shikueshmëri serialit Hercai.Aktorja e bukur pati përvojën e saj të parë të aktrimit në filmin Kan Parasi. Më vonë, ajo mori pjesë edhe në shumë seriele tjera, si: Babai im, Luftëtari, Nusja e Stambollit dhe Mollë e Ndaluar. Në fund, Reyyan i jep jetë personazhit në serialin Hercai.

Kush është Ebru Sahin (Rejan)?Ebru Şahin lindi në 18 maj 1994 (26 vjeç) në Stamboll.Pas mbarimit të Fakultetit të Shkencave të Sportit në Universitetin e Stambollit, Ebru Şahin mori arsimin e saj për aktrim në 2016 me filmin Paratë e gjakut.