Wanda feston ditëlindjen, urimi i veçantë i Icardit (FOTO)

Wanda feston ditëlindjen, urimi i veçantë i Icardit (FOTO)

11 Dhjetor, 2017
Rozë

Lini një koment

Mos humbisniDitën e djeshme në finalen e “Kënga Magjike 2017” Producenti dhe drejtuesi i këtij evenimenti …