Vip-at shqiptar që folën pa ‘pikë marre’ për jetën e tyre

Vip-at shqiptar që folën pa ‘pikë marre’ për jetën e tyre

Tema rreth sek.sit gjithmonë tërheq tepër vëmendje por kur vip-at zgjedhin të flasin publikisht deklaratat e tyre përfliten gjithnjë e më shumë në mediat online.

Disa prej tyre u janë shmangur këtyre pyetjeve ndërkohë personazhet e tjerë kanë folur troç dhe pa turp.

Aulona Musta dallohet për tipin e saj të çiltër ku tregon çdo gjë hapur

Moderatorja ka folur në lidhje me sek.sin, teksa ka qenë e ftuar në “Pop Culture”.

Aulona tregoi se preferon të ushqehet pasi ka kryer marrëdhënie sek.suale.

“Ushqim pas sek.sit, e ashtu më vjeç içik të ushqehem, se Tomi të lodh pak“.

Moderatori Ardit Gjebrea është gjtihmonë i rezervuar përsa i përket jetës private por edhe Arditi nuk i ka shpëtuar pyetjes rreth sek.sit.

A të del koha të bësh se.ks”, e pyeti Roza Lati Arditin.

Dhe Arditi nuk ngurroi të përgjigjej.

”Do habitesh, por më del.

E ftuar në një emision aktorja e njohur Emea Andrea nuk e ka hezituar për të folur publikisht mbi sek.sin.

“Mua më kanë bërë oferta sek.suale për të më marrë në punë, hapur fare.

Edhe më kanë joshur sek.sualisht ose në një farë mënyre më kanë gjetur një mënyrë, pra:

Puna bëhet nëse…

Kam zgjedhur ndryshe sepse unë seks dhe dashuri bëj më kë zgjedh unë dhe jo me kë kam interes”.