Vijon Situata Kritike Nga Koronavirusi, Publikohen Të Dhënat E 24 Orëve Të Fundit Nga Maqedonia E Veriut – Lajme-Javore

Vijon Situata Kritike Nga Koronavirusi, Publikohen Të Dhënat E 24 Orëve Të Fundit Nga Maqedonia E Veriut – Lajme-Javore

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtyypur mbi (Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Një sh err mes dy të moshaurish është regjistruar së fundmi në Vlorë. Të moshuarit kanë go ditur me sende të forta njëri-tjetrin dhe shkak është bërë loja me domino.

Ata janë transportuar në spital me urgjencë pasi janë go ditur me mjete të forta.

Mes tyre kanë ndërhyrë disa persona të tjerë. Në vendngjarje ka mbërritur policia.