Connect with us

Video virale, momenti kur ushtari i UÇK-së kërcen pasi NATO nisi bombardimet në Beograd

Latest

Video virale, momenti kur ushtari i UÇK-së kërcen pasi NATO nisi bombardimet në Beograd

Një video epike e një ushtari të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës po bën xhiron e rrjetit. Në pamje shihet teksa ushtari i UÇK-së kërcen nën ritmet e “Another One Bites the Dust”, ndërkohë që NATO kishte ndërhyrë dhe nisi bombardimet e bazave ushtarake të Millosheviçit në Beograd.

Ky moment solli fundin e luftës dhe masakrave mbi popullsinë e pafajshme civile të Kosovës, shkruan abcnews.al.

Pamjet janë bërë virale në një moment të tensionuar në veri të Kosovës, pas vendimit për të hyrë në fuqi recoproiciteti. Me kërkesë të SHBA-ve, qeveria e Kosovës ka shtyrë me një muaj implementin. /abcnews.al

Leave your vote

Continue Reading
You may also like...

More in Latest

To Top

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.