Connect with us

VIDEO që po ‘thyen’ rrjetin/ Fansi e prek në skenë në këtë pjesë të trupit, këngëtarja e njohur shqiptare bën reagimin epik

Latest

VIDEO që po ‘thyen’ rrjetin/ Fansi e prek në skenë në këtë pjesë të trupit, këngëtarja e njohur shqiptare bën reagimin epik

Situata të ndryshme i ndodhin artistëve nëpër koncerte gjatë gjithë vitit, e sidomos në turet verore.

Një situatë shumë funny i ka ndodhur së fundmi edhe Kidës, teksa performonte në club në mbrëmje.

Publiku ishte shumë pranë skenës ndaj dhe ata që po shijonin koncertin, mund ta preknin fare lehtë edhe këngëtaren.

Një fanse nisi t’i prekë gishtat e këmbës, ndërsa Kida u habit nga ky veprim. Megjithatë, ajo e kaloi skenën me të qeshur teksa e pyeti në mikrofon:

“E ç’ka ke ti me gishtat e mi, a bën ta di?”

Të gjithë nisën të qeshin ndërsa Kida iu rikthyer performancës së saj.

Videon mund ta shikoni “>KETU

Këngëtarja është përfolur shumë së fundmi në mediat rozë për romancën e saj.

Para disa kohësh, pati shumë aludime se ajo ishte në një lidhje dashurie me një djalë që jeton në Dubai, por tani nuk ka më dyshime. Këngëtarja është fotografuar teksa shijon pushimet në Ulqin bashkë me djalin që i ka vjedhur zemrën.

Leave your vote

Continue Reading
You may also like...

More in Latest

To Top

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.