Connect with us

Video/ Gazetari nis edicionin e lajmeve live, sanitarja me fshesë në duar i futet në studio

Latest

Video/ Gazetari nis edicionin e lajmeve live, sanitarja me fshesë në duar i futet në studio

Gjatë një transmetimi live në televizion mund të ndodhin shumë gjëra të sikletshme për një gazetar dhe gazmore. Së fundmi, gjatë edicionit informativ në “News24”, gazetarit Edvin Peci pastruesja i është bërë pjesë e studios duke mos e ditur që ai ishte në transmetim.

Teksa Peci nisi raportimin pastruesja kaloi mbrapa tij me fshesën në duar. Gazetari vijoji transmetimin në mënyrë profesionale duke u sjellë sikur asgjë nuk kishte ndodhur.

@tpz.al #sanitarja #live #fyp #shqiperi #media #studio #news24 #media #virale #tirana #shqiperi ♬ original sound – TPZ.al

Leave your vote

Continue Reading
You may also like...

More in Latest

To Top

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.