Video e Mike Tysonit duke falur namaz është bërë virale në rrjetet sociale

Video e Mike Tysonit duke falur namaz është bërë virale në rrjetet sociale

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtyypur mbi (Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Mike Tyson është njëri nga boksierët më të mirë në histori.

Tyson që së fundi po përgatitet për t’u rikthyer në ring në moshën 54-vjeçare është bërë viral në rrjetet sociale.

Ai është parë duke falur namaz së bashku me dy shokë të tij. Kjo tregon se Tyson është praktikues i fesë islame.

Kjo video është parë mbi 1 milionë herë dhe po komentohet me të madhe në rrjetet sociale.