VIDEO/ “A do qëndrojë Mesi?”, Kuman kapet “mat” nga gazetarët

VIDEO/ “A do qëndrojë Mesi?”, Kuman kapet “mat” nga gazetarët

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtyypur mbi (Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

VIDEO/ “A do qëndrojë Mesi?”, Kuman kapet “mat” nga gazetarët.Trajneri i Barcelonës, Ronald Kuman po drejtonte makinën e tij kur u ndal nga disa tifozë. Mes tyre sigurisht kishte edhe gazetarë të cilët janë të interesuar për të ardhmen e Leo Mesit.

Njëri prej gazetarëve e ndali për foto dhe menjëherë sa hapi kamerën e pyeti: “A do qëndrojë Mesi? Më pas Kuman e pyeti nëse ishte gazetar dhe pasi mori miratimin e personit u largua me makinë pa dhënë ndonjë përgjigje për pyetjen.Kuman ka pasur një takim me Mesin disa ditë më parë, ku besohet se argjentinasi ti ketë thënë se e ndjen veten më shumë jashtë sesa brenda projektit të Barcelonës.