Veprime të turpshme, nga cmim s*ksual, i vihen pra ngat 55-vjeçarit

Veprime të turpshme, nga cmim s*ksual, i vihen pra ngat 55-vjeçarit

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtyypur mbi (Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Një burri i janë vënë pran gat nga Policia e Durrësit, pas një denoncimi që blutë kanë marrë për nga cmim sek sual.

Ka qenë vetë “vik tima” e nga cmimit se ksual që e ka denoncuar 55-vjeçarin në Komisariat.

Ajo ka deklaruar se është shqetësuar në periudha të ndryshme kohore nga ky shtetas.

“Specialistët Për Hetimin e Kri meve në Komisariatin e Policisë Durrës, ndaluan shtetasin: H.L., 55 vjeç, sepse në periudha të ndryshme kohore, ka kryer vepra të turpshme dhe ka nga cmuar sek sualisht një shtetase.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Durrës dhe Krujë, për veprime të mëtejshme.”