Vajza e Lutfi Haziri shfaqet provokuese nga dhoma e gjumit

Vajza e Lutfi Haziri shfaqet provokuese nga dhoma e gjumit

Lotina Hazirit nga dhoma e gjumit sjell po.za atra.ktive.

Numëron mbi 24 mijë ndjekës në Instagram, por më së miri njihet si vajza e kryetarit të Gjilanit, Lutfi Haziri.

Lotina Haziri jo rrallë herë bëhet pjesë e mediave rozë dhe kjo fal imazheve provo.kuese që sjell në rrjetet sociale.

As këtë herë nuk ishte më ndryshe, në orët e vona të natës, Lotina ka po.zuar nga dhoma e gjumit e veshur në një bluzë të zezë duke zbuluar kraharorin dhe belin.

Lotina ndonëse me grim të lehtë në fytyrë duke në formë të mirë, atr.aktive dhe pranoj komente dhe nga miqtë dhe ndjekësit e saj për dukjen.