Vajza 28 Vjeçare Jep Kontaktin Dhe Kërkon Burrë Shqipëtar, Tregon Dokumentin E ‘Virgjërisë’ - Lajme-Javore
error: Kujdes: Ndalohet kopjimi i materialit. !!