Uau, Nora Istrefi Shfaqet Më Joshëse Se Asnjëherë/ Do Ja Ketë Prishur Mendjen Edhe Robertit

Uau, Nora Istrefi Shfaqet Më Joshëse Se Asnjëherë/ Do Ja Ketë Prishur Mendjen Edhe Robertit

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtyypur mbi (Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik.Para pak muajve, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare.E pas ndarjes Nora nuk mungon me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.Në fotot e fundit ajo është shfaqur me një pamje tejet atraktive, siҫ edhe jemi mësuar ta shohim

Para pak muajve, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçareE pas ndarjes Nora nuk mungon me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshmeNë fotot e fundit ajo është shfaqur me një pamje tejet atraktive, siҫ edhe jemi mësuar ta shohim