U njohen ne internet dhe i SHKOl në shtëpi bjondes , por kur futet ne shtepi djalit i ndodh e PAPRlTURA

U njohen ne internet dhe i SHKOl në shtëpi bjondes , por kur futet ne shtepi djalit i ndodh e PAPRlTURA

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtyypur mbi (Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

U njohen ne internet dhe i SHKOl në shtëpi bjondes , por kur futet ne shtepi djalit i ndodh e PAPRlTURA
U njohen ne internet dhe i SHKOl në shtëpi bjondes , por kur futet ne shtepi djalit i ndodh e PAPRlTURA

Një video e një vajze bjonde dhe një avokati që u njohën online është bërë virale në rrjetet sociale. Videoja nuk është gjë tjetër veçse një eksperiment social, që është kryer për të treguar se takimet që nisin nga njohjet online mund të shkojnë keq.

Dyshja u njohën në rrjetin Tinder dhe më pas lanë një takim në shtëpinë e vajzës. Avokati hyri brenda dhe ata nisën të ledh atoheshin, por kur në banesë hyri i dashuri me ngj yrë i vajzës, gjërat morën rrjedhë tjetër. Ai i zbrazi xhepat avokatit dhe e uIi në tokë të bënte pompa duke e pyetur se çfarë kërkonte ai me të dashurën e tij.