Connect with us

Tronditëse! U rrëzua nga ballkoni i hotelit, humb jetën modelja e njohur

Latest

Tronditëse! U rrëzua nga ballkoni i hotelit, humb jetën modelja e njohur

Policia e Stambollit ka raportuar se modelja e njohur ruse Sofia Olifrenko ka humbur jetë tragjikisht pasi është rrëzuar nga tarraca e hotelit.

Ngjarja ka ndodhur në një hotel të stambollit në lagjen ?i?li, ku Olifrenko është gjetur e shtrirë në tokë e vdekur.

“E pashë pranë varrezave greke. Ajo nuk ishte në gjendje të ecte,” tha dëshmitari duke lënë të kuptohet se ajo ishte nën efetin e alkoolit.

Nëpërmjet pamjeve të kamerave të vëzhgimit policia vërejti se si Olifrenko ishte duke u lëkundur dhe duke qëndruar me vështirësi sipër tarracës.

Bashkëshorti i Olifrenkos, ka postuar një mesazh lamtumire në llogarinë e tij në Instagram, duke thënë:

“Sofje, nuk mund ta përshkruaj me fjalë se sa do të thotë për mua. Motivimi im, motori im i jetës, ti ishe gjëja më e mirë që më ka ndodhur ndonjëherë. Ndihem pa fjalë për dhimbjen që po përjetoj. Të uroj një udhëtim të sigurt në parajsë, gruaja ime e dashur.”

Leave your vote

Continue Reading
You may also like...

More in Latest

To Top

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.