Connect with us

Tronditëse në Itali, djali 15-vjeçar vr*t nënën me th*kë pas një sherri

Latest

Tronditëse në Itali, djali 15-vjeçar vr*t nënën me th*kë pas një sherri

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Katania, ku një 32-vjeçare dyshohet se është qëlluar për vd*kje nga djali i saj 15-vjeçar.

I mituri është ar*estuar dhe autoritetet janë duke hetuar, bëjnë me dije mediat italiane.

Nga ajo që është mësuar deri tani, kuptohet se marrëdhëniet mes nënës dhe fëmijës kanë qenë të vështira prej kohësh dhe vr*sja mund të ketë ardhur në kulmin e një sherri të dh*nshëm i cili më pas degjeneroi në një akt tr*gjik.

Trupi i pajetë i Valentina Giunta u gjet nga policia në orët e vona të mbrëmjes dy ditë më parë në shtëpinë e saj, në zonën e Kalasë Ursino në lagjen historike të San Cristoforo.

Punonjësit e p*licisë kishin mbërritur në vendngjarje pas d*noncimit të një familjari të vik*imës, i cili kishte thënë se kishte frikë se gruaja mund të jetë në rrezik për jetën. Stafi mjekësor 118 më pas në vend, por Valentina Giunta, nënë e dy djemve ende të mitur, kishte vd*kur pak pas mbërritjes së tyre. Pothuajse menjëherë, ekipi i Komisariatit të Policisë, i cili nisi hetimet, ka ndjekur një pistë të brendshme që në momentin e parë dhe janë kryer hetimet për shoqëruesin e v*ktimës, babain e 15-vjeçarit. /abcnews.al

Leave your vote

Continue Reading
You may also like...

More in Latest

To Top

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.