Connect with us

‘Ti nuk je kështu’, Bora iu përgjigjet akuzave për filtra dhe për fotoshop me një mesazh të fortë

Latest

‘Ti nuk je kështu’, Bora iu përgjigjet akuzave për filtra dhe për fotoshop me një mesazh të fortë

Bora Zemani ka publikuar në Tik Tok një video duke bërë make up, ku disa njerëz i kanë shkruar “Ti nuk je kështu Pse e ke bërë videon me filtra?”.

Moderatorja iu është përgjigjur me një video-mesazh të publikuar në Instastory, ku është shfaqur pa filtra.

“Pa filtra,  Jemi në rregull?

Po lexoja disa mesazhe që thonin “Ti nuk je kështu Pse e ke bërë videon me filtra?” ka disa ndjekës që i marrin shumë personale, iu duket sikur po i gënjen kur në fakt nuk është kështu, shumica e njerëzve që postojnë në rrjete sociale përdorin edhe ndonjë filtër, edhe pak fotoshop, pak faceapp.

Pse të mos përpiqemi ta tregojmë veten sa më bukur të jetë e mundur se fundja rrjetet sociale për këtë punë janë…nuk do tregojmë gjërat e kqija të jetës tonë në rrjete sociale.

Gjithsesi, sidomos për personazhet publike unë them që nuk e kanë luksin e madh të gënjejnë kaq shumë se ju mund t’i shihni në vendet e tjera, përshembull unë gjithë këtë vit kam qenë prezente më shumë në ekran se në Instagram, prandaj nuk e kam pasur luksin e madh të gënjej nuk ka asnjë gënjeshtër në këtë mes njerëz Mbi të gjitha mos u kompleksoni, nxirreni veten dhe me filtra dhe pa filtra, si të ndiheni më mirë ju unë nuk e kam problem fare të dal dhe pa filtra, por dhe ato filtrat e bukura janë”, është shprehur Bora.

Leave your vote

Continue Reading
You may also like...

More in Latest

To Top

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.