Testohet për koronavirus Sterlingu, ky është rezultati

Testohet për koronavirus Sterlingu, ky është rezultati

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtyypur mbi (Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Testohet për koronavirus Sterlingu, ky është rezultati.Sterling testohet për koronavirus, publikohet rezultati.Raheem Sterling ka dalë negativ në test për koronavirus.

Raheem Sterling ka testuar negative pasi mori pjesë në ndejën e Usain Bolt në Xhamajkë të premten, raporton Sky Sports News.Tetë herë fituesi i medaljes së artë olimpike ka ngjallur frikë pasi hyri në vetizolim derisa ishte në pritje të testit të tij.Mirëpo, Sterling ka dalë negative pas testimit në Xhamajka dhe shpreson të ftohet në ekipin e Anglisë për ndeshjet e muajit të ardhshëm në Ligën e Kombeve.