Të tronditur nga humbja e Ligës së Kampioneve, PSG-ja e ka të qartë se ç’duhet të bëjë me Nejmarin dhe Mbapenë

Të tronditur nga humbja e Ligës së Kampioneve, PSG-ja e ka të qartë se ç’duhet të bëjë me Nejmarin dhe Mbapenë

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtyypur mbi (Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Të tronditur nga humbja e Ligës së Kampioneve, PSG-ja e ka të qartë se ç’duhet të bëjë me Nejmarin dhe Mbapenë.PSG-ja do të vazhdojë të mbështetet te dyshja Nejmar-Kilian Mbape. Nënkampionët e Europës po punojnë që t’u ofrojnë dy yjeve të futbollit kontrata të reja.

“RMC Sport” bën me dije aktualisht proçesi i bisedimeve po përparon me ngadalësi.Humbja e finales së Ligës së Kampioneve kundër Bajern Mynihut mund të nxisë që rivalët e mëdhenj të PSG-së të joshin yllin brazilian dhe atë francez.