Connect with us

Të rinjtë italianë dalin topless në Porto Palermo/ Qytetarja: Ka fëmijë, jemi në siklet!

Latest

Të rinjtë italianë dalin topless në Porto Palermo/ Qytetarja: Ka fëmijë, jemi në siklet!

Kur vijnë për pushime në Shqipëri, të huajt nuk e kanë problem që të ekspozojnë më shumë trupin dhe shpesh herë bëjnë plazh topless. Mirëpo, kjo nuk është shumë e pranueshme për pushuesit shqiptarë, pasi plazhi është publik dhe aty ka shumë familjarë.

Së fundmi në redaksinë e JOQ ALBANIA ka mbërritur shqetësimi i një qytetareje, për disa turistë italianë, të cilët bëjnë plazh topless në Porto Palermo.

Siç shihet nga fotot e mëposhtme, ata rrinë të pashqetësuar në një plazh publik ku duket qartë që rreth tyre ka edhe fëmijë dhe të moshuar.

Qytetarja shkruan:

Pershendetje! PO JU SHKRUAJ NGA PLAZHI I PORTO PALERMOS PER NJE ANKESE PER TURISTET E HUAJ QE ANKOHEN KUR I LARGOJNE NGA PLAZHET.KEMI GJITHE DITEN QE PO NDIHEMI NE SIKLET ME FEMIJET TANE SEPSE JANE NJA 2 GRUPE ME TE RINJ ITALIANE QE PO E BEJNE PLAZHIN TOPLESS .NUK ARRIJNE TA KUPTOJNE QE KY ESHTE NJE PLAZH PUBLIK APO CFARE??? Edhe dicka pa pike turpi I veshin rrobat e plazhit ne sy te familjareve si meshkuj edhe femra.

Leave your vote

Continue Reading
You may also like...

More in Latest

To Top

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.