“Të njoha kur mami e babi të nxirrnin xhiro me karrocë”, Aurela Gaçe ndan foton e veçantë me vajzën e Dr.Florit

“Të njoha kur mami e babi të nxirrnin xhiro me karrocë”, Aurela Gaçe ndan foton e veçantë me vajzën e Dr.Florit

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtyypur mbi (Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Këngëtarja e njohur, Aurela Gaçe ka treguar se ka pasur një miqësi të ngushtë më Dr.Florin i cili e njohu dhe me bashkëshortin e saj, Skerdin. Ajo vazhdon dhe sot të gëzojë një raport shumë të mirë me familjen e Dr.Florit , të cilën e njeh prej vitesh. Aurela ka ndarë një foto krah vajzës së tij, Kaltrinës, duke treguar se si ka kaluar koha dhe se vajzën e ka njohur kur prindërit e merrnin xhiro me karrocë.

“Unë nuk jam e shkurtëe, thjesht Kaltrina i ngjan babit e mamit. Të dy të gjatë nga natyra. Kaltrina sa je rritur shpirt i vogël. Të njoha kur mami e babi të merrnin xhiro me karrocë, ti një bebe e bukur, sot një zonjushë 1.70 cm”, ka shkruar Gaçe krah postimit të fundit.

Aurela e ka kujtuar shpeshherë mikun e saj me pastime të ndryshme edhe në rrjetet sociale, duke sjellë ndër mend krijimtarinë e tij dhe gjithë miqësinë që gëzonin bashkë apo situatat e ndryshme që kanë kaluar dikur.