Nga SHBA-të në Rinas me pistoletën më të famshme në botë, Artan Hoxha zbulon foton dhe detaje nga udhëtimi i bujshëm i shqiptarit

Shqiptari Renato Hajmeli u kap me një pistoletë tip “Colt” në aeroportin e Rinasit pasi kishte fluturuar nga SHBA-të në Tiranë. Siç njoftoi policia pasditen e djeshme,

Read More