Sot linda pas 10 viteve martes, kush më uron Zoti e bekoftë e ia dasht t’gjitha

Sot linda pas 10 viteve martes, kush më uron Zoti e bekoftë e ia dasht t’gjitha

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtyypur mbi (Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Sot linda pas 10 viteve martes, kush më uron Zoti e bekoftë e ia dasht t’gjith.

Pas 10 viteve edhe pse nuk kisha femij ende kisha shpresa dhe besoja qe nje dite do te behesha nene, por eshte e pabesueshe tani jam nene e 5 femijeve dhe ju them te gjitheve besoni dhe shpresoni deri ne fund. Sot u bera nene pas 10 viteve martes .Jam nene e pes femijve, Kush me uron i dhent Zoti ate qe i mungon.