Sonte na pret një super ndeshje në Ligën e Kombëve

Sonte na pret një super ndeshje në Ligën e Kombëve

Liga e Kombeve vjen me super-takime sot, Portugali – Francë ndeshja e ditës.

Liga e Kombeve vjen edhe sot me xhiron e pestë të fazë së grupeve, ku na presin ndeshje interesante.

Në program për sot janë ndeshjet e Ligës A, C dhe D që do të zhvillohen në tërmine të ndryshme.

Padyshim, se ndeshja e ditë së sotme do të jetë ajo ndërmjet, Portugalisë dhe Francës që luhet me fillim nga ora 20:45.

Më poshtë orarin e plotë: