S’ka gjumë deri në syfyr pas kësaj fotoje, Alby fotografohet e zhveshur në banjo

alby 98886 696x392 1

Alby The Goat ka qenë njëra nga personazhet më interesante të këtij edicioni të Big Brother VIP Kosova.

Ajo gjatë qëndrimit në shtëpinë me të famshme në Kosovë, kishte deklaruar se kishte vite qe kishte hequr dorë nga filmat për të rritur.

Madje shpeshherë kishte deklaruar se pas lindjes së vajzës, ajo është bërë një nënë e mirë dhe dëshiron të jetë model për vajzën e saj.

Ajo se fundmi ka publikuar disa fotografi ku shfaqet me rroba banjo.

Në këto imazhe ajo ekspozon linjat e saj trupore në top formë. /ORAinfo/

Shiko foton:

alby 89565

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *