“Si na erdhi jeta…”, Tayna provokon me foton nga pishina

“Si na erdhi jeta…”, Tayna provokon me foton nga pishina

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtyypur mbi (Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Tayna ka pozuar joshëse në bikini.

Reperja e njohur shqiptare, Tayna, po i shijon pushimet ndërkohë që edhe po e shijon suksesin e projektit të ri muzikoR.

Ajo e ka publikuar një foto në të cilën shfaqet joshëse në bikini dhe ka marrë edhe njëherë vëmendjen e ndjekësve në rrjete sociale.

“si na erdhi jeta mi zemra #qeqe ”, ka shkruar ajo pranë postimit.

Bikinet që ka zgjedhur e bënin Taynën të dukej akoma më provokuese.