Si e ke burrin ne shtrat ? Ami vihet ne siklet nga pyetja e Ermalit

Si e ke burrin ne shtrat ? Ami vihet ne siklet nga pyetja e Ermalit

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtyypur mbi (Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Moderatori dhe humoristi i njohur Ermal Mamaqi. para shume kohesh ka të ftuar në emisionin e tij ‘Xing me Ermalin’ gruan e tij.

Ermali ka publikuar një video në rrjetin e tij social të ‘Instagra’, në të cilën shihen momentet pikante të emisionit.

E aty bie në sy një pyetje ku Amarda vendoset ‘në siklet’. Ermali e pyet atë: ‘Yt shoq, si është në shtrat?’, e ndërsa Amarda kthehet nga Kejvina.

‘Edhe njëherë si ishte pyetja?’, e pyet bashkëshortja dhe e gjithë salla fillon të qeshë/tvklan