Shpetim Desku e ‘perzen’ nga emisioni Feron, arsyeja befasuese!

Shpetim Desku e ‘perzen’ nga emisioni Feron, arsyeja befasuese!

Të ftuar në emisonin n’Kosovë Show tek Shpetim Desku, këtë javë janë reperi i njohur Fero, Rovena Stefa, Adelina Berisha, si dhe të ftuar të tjerë .

 

Sikurse në emisionet tjera edhe kësaj here në këtë emision kishte shou të veçantë.

Ishte Fero i cili ndezi muhabetin dhe atmosferën, e përveç Feros edhe Adelina Berisha dhe Rovena Stefa ndezën atë.

Por Shpetim Desku deshi ta largoj nga emisioni Feron kur ky i fundit tregoj se ka pasur probleme dhe është rrahur me shumë persona . Per me shum ndiqeni emisionin Kliko me posht Shiko VIDEON ▼▼▼