Shikoni çfarë thotë Mihrije Braha për motrën e saj

Shikoni çfarë thotë Mihrije Braha për motrën e saj

Jemi mësuar që këngëtaren Mihrije Braha ta shohim që përveç me Naimin të këndojë edhe me motrën e saj.

Por kjo nuk do të thotë se ajo e ka harruar krejtësisht këtë passion pasi është rikthyer në xhirimet festive ku shihet duke kënduar bashkë me motrën e saj.

Mihrije Braha e ka publikuar një foto në Instastory ku shihet me Lorën dhe duken sikur në kohërat e vjetra duke na e dhënë pështypjet që vitet kanë ndaluar dhe nuk po ecin.

Mirpo gjate emisionit Lemza , kengtarja Mihrije Braha tregon nje storie per dy motrat e saja dhe me pas ja nis te caj ne emision per me shum ndiqeni videon .

Video