Connect with us

Shakira dhe Pique arrijnë paqe

Latest

Shakira dhe Pique arrijnë paqe

Nuk ka rikthim mes Shakirës dhe Pique por ish-çifti kanë arritur paqe për një ndarje sa më të qetë.

Pasi u konsultuan me avokatët e tyre, dyshja folën me njëri-tjetrin për të gjetur një mënyrë për të vazhduar ndarjen pa një proces të gjatë ligjor. Kjo erdhi si pasojë e situatave të fundit të krijuara në media, një zgjatje e gjyqit padyshim që do të vazhdonte të shkaktonte stuhi mediatike.

Mbrojtësi i Barcelonës po përballet gjithashtu me inatin e fansave të Shakirës, ​​të cilët po ushtrojnë presion ndaj tij. Megjithatë, Pique mbetet i vendosur duke deklaruar se gjëja më e rëndësishme për të është “qetësia dhe mirëqenia e fëmijëve të tij”.

Ishte raportuar se Shakira do të kërkonte kujdestarinë e plotë të fëmijëve të saj me Piquen.

NEW YORK, NY – DECEMBER 25: Milan Pique Mebarak, Shakira, Sasha Pique Mebarak and Gerard Pique attend the New York Knicks Vs Philadelphia 76ers game at Madison Square Garden on December 25, 2017 in New York City. (Photo by James Devaney/Getty Images)
Madje disa spekuluan se ajo donte ta etiketonte Piquen si një “baba në mungesë” nëse fëmijët do detyroheshin të qëndronin në Barcelonë me futbollistin për faj të tij.

Por tani ajo ka ofruar të ndajë kujdestarinë me mbrojtësin, pavarësisht se ende dëshiron të transferohet me ta në Miami dhe larg nga Katalonja.

Leave your vote

Continue Reading
You may also like...

More in Latest

To Top

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.