Seven Saraçi hedh poshtë spekulimet, bën veprimin e bukur për Kejvinën

Seven Saraçi hedh poshtë spekulimet, bën veprimin e bukur për Kejvinën

Seven Saraçi ka hedhur poshtë spekulimet.

Ditë më parë në mediat rozë po qarkullonin zëra se marrëdhëniet mes Seven Saraçit dhe Kejvina Kthellës nuk ishin si më parë.

Deri sot nuk kishte ndonjë deklaratë të dyshes lidhur me këtë lajm, por me anë të një postimi të bërë mbrëmjen e kaluar nga këngëtari vërtetojmë se këto zëra nuk përkojnë me të vërtetën.

Modelja shqiptare sot feston ditëlindjen, dhe në mesin e shumë urimeve që ka pranuar ishte edhe ai i Sevenit.

Këngëtari ka ndarë një imazh me mikeshën e tij teksa i bashkëngjit shkrimin: Urime ditëlindja Kejvina Kthella.