Connect with us

Sërish ‘përplasje’ mes Borës dhe Beatrixës?! Ja ç’ndodhi mes dy vajzave

Latest

Sërish ‘përplasje’ mes Borës dhe Beatrixës?! Ja ç’ndodhi mes dy vajzave

Sërish ‘përplasje’ mes Borës dhe Beatrixës?! Ja ç’ndodhi mes dy vajzave
Sërish ‘përplasje’ mes Borës dhe Beatrixës?! Ja ç’ndodhi mes dy vajzave
Publikuar më: 10:34 26-07-2022
Bora Zemani dhe Beatrix Ramosaj marrin gjithmonë vëmendjen me postimet e tyre dhe nuk kishte si të ndodhte ndryshe edhe këtë herë. Fillimisht Bora Zemani ka ripostuar një video që fansat e saj kanë krijuar duke shkruar hashtaget #teambora dhe #borators, duke i shoqëruar me një zemër.

“Të mirat e mia”, i ka falenderuar Bora.

Nga ana tjetër edhe Beatrix ka publikuar një foto kolazh të realizuar nga fansat për t’i falendëruar. “Ju dua! #teamtrixa.”, shkruan Beatrix.

Edhe pse mund të jetë thjesht rastësi, kjo nuk është hera e parë që të dy vajzat zgjedhin të njëjtën ditë për t’iu dedikuar një postim fansave të tyre.

Leave your vote

Continue Reading
You may also like...

More in Latest

To Top

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.