Connect with us

“Së shpejti bota do…”, trondit Alfred Cako, lëshon paralajmërimin e frikshëm për njerëzit

Latest

“Së shpejti bota do…”, trondit Alfred Cako, lëshon paralajmërimin e frikshëm për njerëzit

Teoricieni Alfred Cako ka dalë me një paralajmërim të frikshëm për të gjithë personat që janë vaksinuar me vaksinat anti covid. “Te ç’puarit do rrallohen, do mbeten farmacive dhe kane vetem nje mundesi rekuperimi: te ctoksifikohen!”, shkruan Cako.

Postimi i Cakos

Shume njerez te cpuar dy apo tre here po semuren rende ose po ikin nga kjo bote prej dhurates se “shtriges se Borebardhes”, Manastirliut, Komitetit te Leshit dhe naltgjatesise se tij mashtrues (gjoja si realisht i cpuar, sa per te bindur delet qe te shkonin tek kasapi). Shishkat e helmit te gjarprit cobra& Red Crait dhe metaleve te renda ju shkruanin: “Ne nuk japim garanci per jetet tuaja!” Por idiotet dhe intelektualet naive te lidhur me boten materjale, te vendosur para nje testi inteligjence – nga Krijuesi dhe Satanai,

nga i Verteti qe kontrollon shpirtrat dhe elementin e zjarrit tek humani dhe teknologjia e frymorit te padukshem qe kontrollon e modifikon materjen dhe 3 elementet e tokes, ajrit e ujit tek humani – firmosen me shprehjen idiote Une i besoj shkences (se krimineleve).

Keto dy kategori e bene kete autogol mbi shendetin e tyre. Te ndricuarit qe kane te baraspeshuar brenda tyre qiellin dhe token nuk rane viktima te teknologjise se Satanait. Te cpuarit do rallohen, do mbeten farmacive dhe kane vetem nje mundesi rekuperimi: te ctoksifikohen!

Se shpejti bota do ndahet ne dy pjese: Ne materjalistat qe do jetojne ne Great Reset System dhe ne “smart city” me mikrocipa, te survejuar cbejne e cthone, me google ne koke me neurotranzitore artificiale me nanoteknologji te neurolinkut te E. Musk, me sistemin financiar dixhital qe komunikon nga cipi i qeverise boterore RFID i lidhur me rrjetin 5G dhe nga ana tjeter do te jene old-fashion man ruralet, njerezit e Zotit,

“biot”, te cilet do punojne me vendet me goldstandard e kriptomonedhat, me barterin, me internetin qe sipas disa studiuesve, do t’ju vije nga Krijuesi pas “solar storm”, se shpejti.

Kohe te cuditshme e nje tranzicion i madh, i padegjuar po ndodh. Regulli i Satanait eshte Ordo ab Chao (Rend pas Kaosit)!

Leave your vote

Continue Reading
You may also like...

More in Latest

To Top

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.