Sa te dashura ke pasur ermal ? Aktori habit me pergjigjen

Sa te dashura ke pasur ermal ? Aktori habit me pergjigjen

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtyypur mbi (Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Sa te dashura ke pasur ermal ? Aktori habit me pergjigjen
Aktori i njohur i humorit Ermal Mamaqi është i martuar me Amin.

Por nje nje emision te kaluar Luana Vjollca duket se i ka bërë një pyetje me spec.

Kur ishte e ftuar në “Xing me Ermalin”, ajo bën rolin e moderatores për ta zbuluar.

Ermal Mamaqi ishte i ftuari i Luana Vjollcës, në një emision të improvizuar me pyetje të sikletshme:

“Sa të dashura ke pasur para Amit?”, e pyet moderatorja Ermalin, i cili në vend të përgjigjet pi një pije të çuditshme me vezë.

Ne baze te informacioneve qe ne kemi Ermali ka patur vetem nje lidhje, me nje vajze qe kurre nuk e shfaqi ne publik.

Ami dhe Ermali jane te martuar tashme prej shume vitesh dhe jane bashkeshorte te dedikuar ndaj njeri tjetrit