Ronaldo jep aprovimin për transferimin e këtij sulmuesi te Juventusi

Ronaldo jep aprovimin për transferimin e këtij sulmuesi te Juventusi

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtyypur mbi (Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Cristiano Ronaldo ka dhënë aprovimin për transferimin e Edin Dzekos.

Juventus, që kanë angazhuar për trajner Andrea Pirlon, janë të prirë të bëjnë disa ndryshime në skuadër.

Një nga pikat më të ndjeshme, është faza e sulmit, me ‘Zonjën e Vjetër’ që dëshiron ta freskojë atë repart.

Mediet në Itali raportojnë se Cristiano Ronaldo do ta mirëpriste ardhjen e sulmuesit nga Bosnja.

Në anën tjetër, edhe Dzeko është duke kërkuar kalimin te Juventus, dhe me moshën e tij, një mundësi si Juventus nuk vije shpesh./