Rita Ora në gjirin famijar për festat e fundvitit (Foto)

Rita Ora në gjirin famijar për festat e fundvitit (Foto)

Mund të jetë e angazhuar dhe e zënë me projekte të ndryshme.

Por, Rita Ora kurrë nuk e haron familjen e saj dhe këtë e ka treguar edhe një herë.

Ajo ka rezervuar mbrëmjet e fundit të vitit ekskluzivisht për familjen për t’i kaluar festat e fundvitit.
Traditës ajo nuk i ikë dhe kësaj radhe Rita ka shijuar kohë me babain, nënën, vëllain dhe motrën Elenën.

Rita ka treguar dhurata që ka marrë prej të afërmve, që kanë qenë të markave të ndryshme si Burberry, pa treguar për çka bëhet fjalë detajisht.

Në rrjetet sociale vet Rita dhe familjarë të saj kanë publikuar imazhet nga momentet që i kanë kaluar së bashku.

Rita Ora konsiderohet një prej yjeve më seksi të muzikës argëtuese në Britani.