PSG – Bayern Munich, formacionet e mundshme

PSG – Bayern Munich, formacionet e mundshme

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtyypur mbi (Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Të dielën zhvillohet një nga ndeshjet kryesore të këtij sezoni në Evropë.

Në Lisbonë, PSG dhe Bayern Munich masin forcat në finalen e Ligës së Kampionëve.

Të dy skuadrat do të paraqiten me formacionet më të mira të mundshme, nga lojtarët që kanë në dispozicion.

Formacionet e mundshme:

PSG (4-3-3) Navas; Kehrer, Silva, Kimpembè, Bernat; Paredes, Marquinhos, Herrera; Di Maria, Mbappé Neymar.

BAYERN (4-2-3-1) Neuer; Kimmich, Boateng, Alaba, Davies; Goretzka, Alcantara; Gnabry, Müller, Perisic; Lewandowski.