Prisni pak, fejohet Loredana?

Prisni pak, fejohet Loredana?

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtyypur mbi (Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Marrëdhënia Mozzik-Loredana i ngjan atyre të telenovelave!

Pasi konfirmuan zyrtarisht ndarjen e tyre, Loredana thuhet se u hodh në krahët e reperit gjerman, KMN Zuna.

Edhe pse dyshja nuk e pranoi asnjëherë këtë gjë, faktet në rrjetet sociale shpesh vërtetonin të kundërtën.

Së fundmi Loredana, ose siç i thërrasin fansat: Lori, ka postuar disa foto video dhe ajo çfarë bie në sy, është një unazë në gishtin e fejesës.