“Pooo”, Kristiano Ronaldo i propozon për martesë Xhorxhina Rodrigezit, unaza na la pa fjalë

“Pooo”, Kristiano Ronaldo i propozon për martesë Xhorxhina Rodrigezit, unaza na la pa fjalë

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtyypur mbi (Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

“Pooo”, Kristiano Ronaldo i propozon për martesë Xhorxhina Rodrigezit, unaza na la pa fjalë.Kristiano Ronaldo dhe Xhorxhina Rodrigez kanë nxitur thashethemet se janë fejuar.

Spekulimet nisën pasi çifti publikuan një foto të përbashkët në rrjetet sociale.“Pooo”- shkroi partnerja e yllit të futbollit në përshkrimin e fotos, duke lënë të nënkuptohet se kishte pranuar propozimin e tij për martesë.Më pas publikoi një tjetër foto, por këtë herë vetëm dhe mbante në dorë një trëndafil të kuq dhe në gishtin e fejesës ra në sy një unazë gjigande. Sipas thashetheme, kjo është unaza me të cilën portugezi i propozoi për martesë partneres së tij.

Xhorxhina Rodrigez dukej mjaft sensuale e veshur me një fustan të kuq, që vendoste në pah format e saj bombastike trupore.Ndërsa CR7 mbante veshur një këmishë të Louis Vuitton dhe pantallona fildishi.Çifti janë prindër të një vajze 2-vjeçare, Alana Martina. Ndërkohë Cristiano Ronaldo ka edhe tre fëmijë të tjerë Cristiano Ronaldo Jr, 10 vjeç dhe binjakët e tij Eva dhe Mateo, 3 vjeç.Edhe pse nuk është nëna e tyre biologjike, Xhorxhina Rodriguez ka qenë një mama shembullore për ta.

Në fotot dhe videot e publikuara në rrjetet sociale, ajo ka treguar se është shumë e përkushtuar ndaj tyre dhe kujdeset shumë për ta.