Connect with us

Policia kontrolle “blic” gjatë natës në Tiranë, gjenden a*më në një makinë, dyshohet se

Latest

Policia kontrolle “blic” gjatë natës në Tiranë, gjenden a*më në një makinë, dyshohet se

Kontrolle të shumta janë ushtruar mbrëmjen e djeshme në Tiranë.

Bëhet me dije se gjatë kontollit policia ka gjetur disa a*më në një makinë. Nuk dihet ende nëse ka të arrestuar dhe numri i a*mëve të sekuestruara.

Makina është sekuestruar dhe dërguar në komisariatin e Tiranë, ndërsa për armët pritet të zbulohet nëse janë përdorur më parë në ngjarje kr*minale.

Pritet njoftimi zyrtarë i policisë në lidhje me detajet

Leave your vote

Continue Reading
You may also like...

More in Latest

To Top

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.