Pogba merr vendimin e madh për të ardhmen

Pogba merr vendimin e madh për të ardhmen

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtyypur mbi (Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Pogba merr vendimin e madh për të ardhmen.Ndryshon situata e Paul Pogbës.Paul Pogba është i gatshëm të qëndrojë në Manchester United.Mesfushori francez është duke menduar nisjen e negociatave për rinovimin e kontratës, raporton Sky Sport.

Duket se një vit pasi ishte me një këmbë jashtë dhe kishte lajmëruar largimin, Pogba do të qëndrojë për të rinovuar me Djajtë e Kuq.Kujtojmë se francezi ka kontratë edhe një vit me opsionin për një tjetër. Ai ishte dëshira e madhe e Zinedine Zidane dhe duket se do të mbetet dëshirë e parealizueshme.