Po punonte për një copë bukë/ Bie nga skela dhe humb jetën në Itali shqiptari

Po punonte për një copë bukë/ Bie nga skela dhe humb jetën në Itali shqiptari

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtyypur mbi (Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Një shqiptar ka humbur jetën në mënyrë tr agjike në Itali.

ALBA SKELA shpk – ACP | Albanian Construction Portal

Ngjarja e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e së enjtes, në Udine teksa mësohet se 50-vjeçari ka rënë nga një skelë.
Identiteti i tij nuk është bërë publik në mediat italiane.