Pi dhe macja uthull/ Adelina Tahiri e shijon jetën dhe pushimet në maksimum falë miliarderit që ka marrë për burrë/ Shikoni ku po relaksohet, të lëviz truri nga luksi

Pi dhe macja uthull/ Adelina Tahiri e shijon jetën dhe pushimet në maksimum falë miliarderit që ka marrë për burrë/ Shikoni ku po relaksohet, të lëviz truri nga luksi

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtyypur mbi (Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Pi dhe macja uthull/ Adelina Tahiri e shijon jetën dhe pushimet në maksimum falë miliarderit që ka marrë për burrë/ Shikoni ku po relaksohet, të lëviz truri nga luksi

Adelina Tahiri ka disa ditë që ka ikur në bregdet për pak relaks me bashkëshortin e saj maqedonas, Serjoza Markov, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja shqiptare po qëndron aktive nga atje me postimet e bëra në rrjete sociale, dhe së fundmi ka ndarë një imazh edhe me burrin e saj.

Në foton e publikuar nga ajo, shohim Adelinën në krahët e milionerit maqedonas i cili kishte të vendosur dorën në belin e saj teksa ajo dukej në super formë