Connect with us

Për herë të parë, Tayna prezanton mashkullin më të rëndësishëm në jetën e saj

Latest

Për herë të parë, Tayna prezanton mashkullin më të rëndësishëm në jetën e saj

Sot një ditë e veçantë për Taynën.

Babai ditëlindjen dhe reperja nuk e ka kursyer një urim publik.

Ajo ka publikuar në Instastory një foto të babait, duke e prezantuar kështu me ndjekësit, e duke e quajtur mashkullin më të rëndësishëm në jetën e saj.

“Gëzuar ditëlindjen mashkullit më të rëndësishëm në botë për mua, babit”, ka shkruar Tayna.

Leave your vote

Continue Reading
You may also like...

More in Latest

To Top

Log In

Forgot password?

Forgot password?

Enter your account data and we will send you a link to reset your password.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Log in

Privacy Policy

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.