Për Ermalin s’do ishte festë e bukur pa urimin e Arianës

Për Ermalin s’do ishte festë e bukur pa urimin e Arianës

Ju lutemi na ndihmoni qe te mirmbajme faqen vetem duke shtyypur mbi (Foton ose Videon) qe shfaqet me poshte . Faleminderit per mirkuptimin ↓↓

Ariana dhe Ermali sot kanë arsye për te festuar.

Këngëtari i dashur feston ditëlindjen, ku familja solli urimet e para e nuk munguan as ato të miqve e të kolegve.

Natyrisht rëndësi të madhe marrin urimet e prindve, por në këtë rast dita nuk do ishte e plot e as era nuk do i vinte festë pa urimin e bashkëshortes së tij Arianës.

Ariana nuk hezitoi që bashkëshortin e tij ta uroi me fjalët më të ëmbla e duke i thënë edhe në këtë ditë se e do shumë.

“Happy Birthday zema jem edhe 100 me shendet te plote TE Dua!, shkroi Ariana sipër imazhit./Kosovarja/