‘Paske nevojë për dikë që të të mbajë 3 orë në ajër’, gazetarja plas bombën /Video

‘Paske nevojë për dikë që të të mbajë 3 orë në ajër’, gazetarja plas bombën /Video

Gazetarja Zhaklin Lekatari e ftuar në studion e emisionit Top Show ka treguar perceptimin e saj sa i perket meshkujve dhe seksit.

“Nëse burrat shqiptarë më thonë ‘O zemër, ti ke nevojë për dikë që të të mbajë 3 orë në ajër’, për mua nuk është ky seksi”!